Система тестування знань

           Тесторіум — це безкоштовна система по створенню тестів та проведення тестування, призначена для вчителів (викладачів) і учнів (студентів) будь-яких навчальних закладів. Основна мета створення цієї системи — полегшити роботу вчителя та надати учням можливість самостійно перевірити свої знання. 

           Кожний вчитель за допомогою такої системи може самостійно створювати тести зі свого предмета, а учень може самостійно перевірити свої знання на цих тестах, які відкриті для усіх або запропоновані вчителем.

           Завдяки  Тесторіуму  вчителеві не треба перевіряти чи виконані тести, оскільки це зробить сама система одразу після завершення тестування. Також вчитель на моніторі свого комп'ютера може побачити результати тестування і проконтролювати, скільки завдань виконав кожний учень, на які питання відповів, чи правильно відповів і скільки балів за це отримав. 

           У системі реалізовано можливість обміну тестами, тобто вчителі можуть дозволити користуватися своїми тестами іншим вчителям (викладачам), які зареєстровані в системі  Тесторіум. Таким чином відбувається обмін інформацією, а також економиться час на створення тестів. 

           Використовуючи  Тесторіум, Ви отримаєте:

· безкоштовну систему по створенню тестів та проведення тестування;

· систему, яку легко, швидко і зручно використовувати в роботі;

· систему, яку не треба завантажувати, встановлювати та конфігурувати;

· необмежену кількість користувачів — вчителів (викладачів) і учнів (студентів);

· необмежену кількість запитань і тестів.

            І все це — БЕЗКОШТОВНО!

 Заходь вже зараз і отримуй задоволення від користування системою http://www.testorium.net/