НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

15.04.2015

Відповідно до плану заходів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області щодо проведення спільної роботи  професійно-технічних навчальних закладів із вищими навчальними закладами 14 квітня 2015 року на базі Української інженерно-педагогічної академії проведено науково-практичний семінар за темою «Формування інноваційної компетентності педагога як умова якісного навчально-виховного процесу в професійно-технічному навчальному закладі».

Під час семінару висвітлено питання щодо методологічних основ формування контингенту електронних освітніх ресурсів для професійної освіти, сучасних підходів до інформаційно-аналітичної діяльності заступника керівника професійно-технічного навчального закладу з навчально-виробничої роботи, створення та супроводу сайту навчального закладу, впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес, інформаційної системи методичної роботи в професійно-технічних навчальних закладах.

 Особливу увагу на семінарі було приділено  темі впровадження ІКТ в навчально-виховний процес засобами онлайн-тестування.  Директор ТОВ «Компанія СМІТ», к.т.н., доцент,  Коряк С.Ф. продемонстрував розробку його компанії, якій вже користуються багато викладачів. Ця система дозволяє створювати свої тести або користуватися вже готовими і пропонувати своїм учням пройти їх, щоб перевірити якість знань.