Школи попередили про необхідність використання рекомендованої літератури

10.10.2012

У Міносвіти нагадали керівникам шкіл про відповідальність за використання у навчально-виховному процесі навчальної літератури, яка не має відповідного грифа або схвалення для використання

Упродовж вересня Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти та Держінспекцією навчальних закладів було здійснено перевірки використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва, Київської, Запорізької, Тернопільської та Одеської областей.
У профільному відомстві зазначають, що метою перевірок є моніторинг забезпечення шкіл навчальною літературою, зокрема тією, якій надано відповідний гриф МОНмолодьспорту або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.
У Міністерстві освіти повідомили, що школи забезпечені підручниками і загалом виконують наказ відомства, яким передбачено використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах. У випадках використання навчальної літератури, що не схвалена відомством, перевіряючі органи складають акти про порушення виконання наказу, а навчальна література вилучається.
Також у Міністерстві освіти звертають увагу працівників загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів на те, що обов'язковою умовою засвоєння навчального матеріалу та якісної підготовки учнів до ЗНО, державної підсумкової атестації є дотримання наказу відомства, яким визначено питання використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах.

За материалами оsvita.ua