Конкурси фахової майстерності серед учнів ПТНЗ

11.03.2009

на базі Запорізького професійного ліцею водного транспорту відбувся серед учнів професійно-технічних навчальних закладів  Запорізької області і на базі Миколаївського професійного промислового ліцею серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області. У конкурсі взяли участь переможці І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з 18 навчальних закладів Запорізької області  та учні випускних курсів з 22-х професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області.

За результатами обласних конкурсів І місце посів , учень Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею,  та , учень Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу,.ІІ місце – , учень Запорізького професійного ліцею водного транспорту, ІІІ місце – , учениця ДПТНЗ «Бердянське вище професійне училище ресторанного сервісу». У конкурсі взяли участь 15 учасників  з професійно-технічних навчальних закладів, які ведуть підготовку з професії «Кухар».

На підставі  рішення членів журі  переможцями конкурсу стали:
-    Кучук Денис, учень Сімферопольського вищого професійного училища ресторанного сервісу і туризму;
-    Білокінь Павло, учень Ялтинського вищого професійного училища будівельних і харчових технологій;
-    Федоров Андрій, учень Алуштинського професійного ліцею;
-    Сейтномонов Люман, учень Євпаторійського професійно-технічного торгово-кулінарного училища.
   змагалися учні з 11 професійно-технічних навчальних закладів. Найбільше шеф-кухарів провідних ресторанів, які були запрошені на конкурс, вразила професійна майстерність , учениці Черкаського професійного кулінарного ліцею.
на базі Черкаського професійного автодорожнього ліцею відбувся серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Черкаської області. Конкурсанти з 8 навчальних закладів вправно виконували як теоретичні, так і практичні завдання. Рівень знань учасників конкурсу підтвердів, що визначальним для молодих робітників є якість професійної освіти. Найкращим в автослюсарній справі члени журі з числа роботодавців визначило , учня Черкаського професійного ліцею.