Школа передового досвіду викладачів-початківців з предмету «Охорона праці»

17.12.2014

     В Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулася обласна школа передового досвіду викладачів-початківців з предмету «Охорона праці» ПТНЗ  Харківської області:  «Творчість викладача – запорука зростання фахового рівня та педагогічної майстерності».

     У семінарі прийняли участь методисти НМЦ Харкова, викладачі навчальних закладів, фахівці з використання ІКТ в освіті.

     У програмі семінару були розглянуті питання використання онлайн- технологій для діагностики рівня навчальних досягнень учнів ПТНЗ з предмету «Охорона праці».      

     Викладач ХПЛЗТ Чернявська В.О. розповіла про моделювання діагностики рівня навчальних досягнень учнів з використанням інноваційних інтерактивних методів. Директор ТОВ «Компанія СМІТ» Коряк С.Ф. ознайомив присутніх з «Тесторіум» програма тестувань знань з різних дисциплін для системи освіти.  На базі цієї програми  www.testorium.net відбувся тренинг з розміщення тестів, настройки доступу користувачів до них, пробний експеримент по проходженню  тестів і подальшої обробки результатів проходження тестів.  На основі проведеного  аналізу практичного заняття і подальшого обговорення було прийнято рішення, що починаючи з 2015 року усі учні ПТНЗ Харківській області проходитимуть  тематичне оцінювання, а на весні 2015 відбудеться відбірковий етап олімпіади з предмету «Охорона праці» на основі онлайн-тестування.