Зустрічайте нове ППЗ!

05.11.2012

Зустрічайте унікальне електронне мультимедійне педагогічний програмний засіб (ППЗ) - «Клінічні лабораторні дослідження»!

Матеріал ППС складений у повній відповідності з програмою, затвердженою державною установою «Центральний методичний кабінет з підготовки молодших спеціалістів» Міністерства охорони здоров'я України.

Велика кількість кольорових зображень, що ілюструють процедури і аналізи; багатий теоретичний матеріал, в повному обсязі і детально описує всі лабораторні процеси; безліч фотографій, спеціально підготовлених авторським колективом для ППС; відеофрагменти; комп'ютерні інтерактивні анімації; тренажери і тестування в режимі on-line - саме те, чого дуже не вистачає в процесі навчання лабораторним клінічних досліджень!

Оцініть якість підручника, нам дуже важлива Ваша думка!

Електронний підручник ППС призначений для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, курсантів курсів підвищення кваліфікації, спеціалістів клініко-діагностичних лабораторій.Створюємо Світ Інформаційних Технологій для ВАС і разом з Вами!Ми чекаємо Ваших питань чи побажань! А також вітаємо критику чи зауваження. Відповімо на Ваш запит досить швидко за вказаним Вами контактним телефоном.