Співпраця

Шановні колеги!

Висловлюємо Вам подяку за бажання співпраці. Враховуючи Ваше прагнення до заняття лідерських позицій серед навчальних закладів щодо використання ІКТ у навчальному процесі, ми готові, за наявності технічних можливостей з Вашого боку, до проведення тренінгів, надання методичної та іншої допомоги вчителям, методистам, адміністрації з:

 - ознайомлення з усіма можливостями системи он-лайн тестування і її впровадження. Розповімо, як правильно і чому повинні реєструватися учні, як правильно створювати п'ять типів питань, як включати в питання і відповіді малюнки, як налаштовувати груповї та індивідуальні доступи до тестів, як об'єднувати зусилля кількох вчителів щодо створення і використання тестів, навчимо користуватися аналітикою системи і багато іншого;

- використання мультимедійних підручників на уроках. Розповімо про відмінності між персональними, мережевими версіями і он-лайн доступами; про систему інсталяції і переінсталяції; використання інтерактивних анімацій і тренажерів для пояснення навчального матеріалу і поточного контролю; розповімо як користуватися конструктором занять і настройками мережевих версій для створення власних тем уроків з відео-вставками, анімаціями, і т. ін.

Для цього з Вашого боку необхідні: Internet, Skype, бажаний проектор з екраном або мультимедійної дошкою.

Заявки направляти на електронну адресу office(at)znanius.com із зазначенням контактів відповідальної особи.