You have to get Adobe Flash Player for display this content.


Повідомлення про оголошення конкурсу на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання

05.05.2009

Проект «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні», що виконується Саскачеванським інститутом прикладних наук і технологій оголошує конкурс на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання для потреб партнерських організацій проекту в 21 регіоні України та м. Києві.

   Проект «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні» започатковано за ініціативи Міністерства праці і соціальної політики України (Державного центру зайнятості), Міністерства освіти і науки України та канадських партнерів – Асоціації місцевих коледжів Канади і Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій. Партнерами проекту в Україні є також Міністерство економіки, обласні державні адміністрації та центри зайнятості пілотних областей. Цей п’ятирічний проект (2005-2010 рр.) здійснюється в Україні за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку (CIDA).

   Метою проекту є підвищення ефективності професійного навчання безробітних в Україні. Проект підтримує зусилля Міністерства праці та соціальної політики і Міністерства освіти і науки в балансуванні пропозиції навчальних послуг з попитом, сприяючи кращій координації діяльності інституцій, що залучені до системи професійного навчання. Проект впроваджуватиме механізми децентралізації фінансового та адміністративного менеджменту системи професійного навчання. Важливим компонентом проекту є налагодження дієвого партнерства навчальних закладів з громадами та роботодавцями, що сприятиме впровадженню ефективних та потрібних  програм професійного навчання.

   Нижче наведено перелік необхідного обладнанняДодаток 1. (текст подано згідно заявок, наданих партнерськими організаціями). Постачальники можуть на свій розсуд змінювати конфігурацію обладнання за умови, що запропонована ними альтернатива є не дорожчою за наведену у переліку та не поступається останній за своїми технічними характеристиками.

   Тендерні пропозиції прийматимуться до 17.00 за київським часом 15 травня 2009 року за адресою м. Київ, Хрещатик 4, офіс 17, 5 поверх, згідно з доданими інструкціями для заявників (Додаток 2).

   Всі запити слід спрямовувати до Геннадія Русанова, Координатора проекту в Україні за тел + 380 44 4941895, 380 50 373 4782 (з 10.00 до 17.00 год.) або електронною поштою за адресою grusanov(at)siast.org.ua

З повагою,

Координатор проекту в Україні                            Геннадій Русанов

01001, м. Київ, Україна
вул. Хрещатик 4, офіс 17
тел. + 380 44 4941895
ел. пошта: grusanov(at)siast.org.ua
www.siast.org.ua