You have to get Adobe Flash Player for display this content.


В Україні започатковано проект "Всеукраїнський шкільний портал "Класна оцінка"

04.04.2011

Національний аерокосмічний університет імені М.Жуковського "Харківський авіаційний інститут" започаткував проект "Всеукраїнський шкільний портал "Класна оцінка".

"Класна оцінка" - унікальний інноваційний проект, спрямований на підвищення рівня освіти дітей завдяки доступу до найкращих педагогічних напрацювань та створенню системи безперервної освіти через організацію єдиного навчально-виховного простору навчальних закладів.

Проект, створений за ініціативою співробітників Національного аерокосмічного університету імені М.Жуковського "Харківський авіаційний інститут", працює в школах з 2009 року.

Базові принципи, які покладено в основу порталу "Класна оцінка":
1. Невисокі вимоги до кваліфікації користувача (на рівні базових знань комп'ютера і будь-якого текстового редактора, наприклад, Microsoft Word).
2. Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс повинен зробити простий роботу користувача закладу.
3. Створити вільний доступ користувачів до сайту і сервісів з будь-якого комп'ютера або мобільного телефону через web-браузер.
4. Максимальна допомога в повсякденній діяльності для кожної категорії користувачів.
5. І головне - все це (і підключення, і сервіси, включаючи реєстрацію сайту і хостинг, і підтримка) БЕЗКОШТОВНО для навчальних закладів будь-якого типу і форми власності та їх користувачів.

Портал "Класна оцінка" - результат консолідації багаторічного досвіду авторів у розробці веб-додатків з урахуванням можливостей сучасних веб-фреймворків та програм і провідних викладачів-методистів навчальних закладів.

Географія порталу "Класна оцінка" сьогодні включає 18 регіонів України, понад 300 навчальних закладів різних типів. Сервісами порталу зацікавились і використовують школи РФ та Казахстану.

Портал "Класна оцінка" орієнтований на навчальні заклади будь-якого типу (дошкільні, загальноосвітні, позашкільні, вищі навчальні заклади тощо) і будь-якої форми власності.

Використання в навчальних закладах України сервісів порталу "Класна оцінка" дозволяє повною мірою реалізувати положення Державних програм з впровадження в навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій.

За матеріалами: Освітній портал