You have to get Adobe Flash Player for display this content.


У Маріуполі відбувся круглий стіл "Україна й Європа. Аспекти освіти і молодіжної політики"

05.05.2010

26 квітня у Маріупольському державному гуманітарному університеті відбувся круглий стіл "Україна й Європа. Аспекти освіти і молодіжної політики".

Організатором виступила студентська рада МДГУ. У роботі круглого столу взяли участь начальник відділу у справах сім'ї й молоді міської ради Маріуполя Сергій Петрович Голубков, викладач кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики МДГУ Олександр Олександрович Черепченко, а також представники Ліги політологів-міжнародників "Дипкорпус". У центрі обговорень були проблеми в стосунках України та Європейського Союзу, інтеграція України в європейський освітній простір, наслідки введення Болонської системи вищої освіти, політика ЄС й України відносно молоді та багато інших питань.

Цього року Представництво ЄС обрало Маріуполь одним з центрів проведення Днів Європи в Україні. Святкові заходи будуть проходити на Театральній площі. Планується спорудити євромістечко, де маріупольців ознайомлять із європейською культурою, а також організувати концерт за участю зірок естради європейського рівня.

Маріупольський державний гуманітарний університет є одним з провідних ВНЗ в регіоні з динаміки розвитку партнерських стосунків з європейськими університетами. Підтвердженням цьому є той факт, що щороку десятки студентів проходять стажування у різних установах країн Європейського Союзу. Ідея вступу України в ЄС знаходить значну підтримку не лише в адміністрації МДГУ, але і у лідерів студентського самоврядування університету і самих студентів.