Навчальні матеріали  /  Загальна освіта  /  Віртуальна хімічна лабораторія. 10 клас

Віртуальна хімічна лабораторія. 10 клас

Електронний засіб навчального призначення (ЕЗНП) — електронний мультимедійний підручник «Віртуальна хімічна лабораторія. 10 клас» — розроблено згідно з  програмами  Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для стандартного і академічного рівнів викладання хімії. 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (Лист  № 1.4/18-Г-277 від 29.04.2011).

ЕЗНП повністю відповідає хронологічній схемі вивчення хімії неметалічних і металічних елементів та їх сполук, та включає в себе 16 лабораторних та 2 практичні роботи.

 Кожна інтерактивна лабораторна робота складається з декількох етапів, а саме: ознайомлення з лабораторним обладнанням, виконання хімічного досліду з візуалізацією хімічних і фізичних процесів та заповнення лабораторного журналу, яке передбачає надання відповідей на запитання до кожного етапу роботи. Виконання хімічного досліду розраховано на 5—8 хвилин і може бути застосовано під час уроку для демонстрації та закріплення певного теоретичного матеріалу. Також кожна робота супроводжується стислим теоретичним матеріалом щодо процесів та явищ, які моделюються у віртуальному експерименті.

Виконання практичної роботи розраховано на 45 хвилин для закріплення окремої теми та реалізації отриманих навичок. Практична робота містить низку теоретичних задач, які слід розв’язати для успішного виконання хімічного досліду.

ЕЗНП повністю адаптовано для використання як на персональному комп’ютері для самостійної роботи учня (персональна версія), так і в комп’ютерній мережі навчального закладу (мережева версія) для колективної форми навчання, проведення контролю знань. При створенні ЕЗНП враховано вік учнів для кращого використання дидактичних можливостей віртуальних інтерактивних робіт в порівнянні з друкованими підручниками і посібниками.

Для більш повного  викладу предмету хімії  рекомендується використання ЕЗНП «Віртуальна хімічна лабораторія. 10 клас» у комплекті  з  ЕЗНП «Хімія. 10 клас».

Оновлення до версії 1.1.

Коментарі

Олена Миколаївна:
Використовую ВЛ уже декілька років. Працюємо і в класі. і вдома. Доступ до ВЛ здійснювали з порталу. Поясніть, будь-ласка, чому зараз ми не можемо здійснити доступ ?
Шановна Олена Миколаївна, весь цей час ви користувалися безкоштовним акційними доступом, який закінчився. Тепер можна купити онлайн доступ всього за 70 грн. тут http://www.znanius.com/index.php?id=6710

Також можемо запропонувати систему тестування знань http://www.testorium.net, яка дійсно безкоштовна.
Ira:
Відкрити віртуальну лабораторію можна лише оплативши послугу???
Взагалі так, потрібно поважати працю інших людей =)

Також можна спробувати дочекатися акцій - попередні кілька років поспіль ми відкривали тимчасовий (до декількох років) доступ для всіх бажаючих. Коли буде наступна акція - поки не відомо.
Василь:
як розпочати та вибрати потрібну лабораторну роботу?
1) Скористатися акційним доступом або оплатити онлайн доступ;
2) увійти в систему;
3) зайти в зміст http://www.znanius.com/4346.html і вибрати потрібну лабораторну або практичну роботу.
Сергій:
Доброго дня! У повідомленні в розділі НОВИН сказано, що з'явилась можливість безоплатно отримати доступ до ППЗ 10 клас хімія ВЛ. Тут дійсно є файл, який можна скачати. Але подальша спроба його запустити призводить до появи повідомлення про "Схоже, що ППЗ не встановлено". Допоможіть, або роз'ясніть, будь-ласка.
Сергій, Вам не треба нічого скачувати. Доступ до підручників здійснюється з порталу. Вам треба зайти під своїм логіном на цей портал, після чого зайти в "ЗМІСТ" необхідного з підручників. І користуватися. Будемо вдячні за Вашу думку про наші ППЗ.
Приємного користування.
Ірина Миколаївна:
З 2012 року постійно використовуємо хімічну лабораторію на заняттях. Учні мають можливість додатково переглядати та виконувати роботи після занять, але дома такої можливості немає. Скажіть, будь ласка, як можна придбати ці лабораторні роботи для учнів нашої школи з суттєвою знижкою? З повагою, Ірина Миколаївна, вчитель хімії
Шановна, Ірина Миколаївна. Ви можете придбати для учнів персональні версії підручників або онлайн доступ, і вони зможуть встановити дома та додатково займатись в віртуальній лабораторії. У нас завжди є спеціальні пропозиції для таких замовлень. Присилайте на office@znanius.com Ваше замовлення!
cv:
Интересно!
Cавіних Надія Олександрівна:
У ХЗОШ №32 був проведений урок "Поширеність неметалічних елементів у природі, застосування неметалів" у 10-А класі. Урок пройшов жваво, діти були зацікавлені та працювали активно й емоційно. Після уроку ділились враженнями, казали, що було схоже на гру, запитували, чи завжди будемо працювати саме таким чином. Дякую за чудову перспективу!


Додати коментар