You have to get Adobe Flash Player for display this content.


Співпраця

Шановні колеги!

Висловлюємо Вам подяку за бажання співпраці. Враховуючи Ваше прагнення до заняття лідерських позицій серед навчальних закладів щодо використання ІКТ у навчальному процесі, ми готові, за наявності технічних можливостей з Вашого боку, до проведення тренінгів, надання методичної та іншої допомоги вчителям, методистам, адміністрації з:

 - ознайомлення з усіма можливостями системи он-лайн тестування і її впровадження. Розповімо, як правильно і чому повинні реєструватися учні, як правильно створювати п'ять типів питань, як включати в питання і відповіді малюнки, як налаштовувати груповї та індивідуальні доступи до тестів, як об'єднувати зусилля кількох вчителів щодо створення і використання тестів, навчимо користуватися аналітикою системи і багато іншого;

- використання мультимедійних підручників на уроках. Розповімо про відмінності між персональними, мережевими версіями і он-лайн доступами; про систему інсталяції і переінсталяції; використання інтерактивних анімацій і тренажерів для пояснення навчального матеріалу і поточного контролю; розповімо як користуватися конструктором занять і настройками мережевих версій для створення власних тем уроків з відео-вставками, анімаціями, і т. ін.

Для цього з Вашого боку необхідні: Internet, Skype, бажаний проектор з екраном або мультимедійної дошкою.

Заявки направляти на електронну адресу office(at)znanius.com із зазначенням контактів відповідальної особи.