Трактори та автомобілі  /  Зміст  /  Розділ Шасі  /  Трансмісія  /  Карданні передачі

Содержание:
  • Розділ Шасі
    • Трансмісія
      • Карданні передачі

Карданні передачі з шарніром нерівних кутових швидкостей

 

    Даний тип передачі застосовується в основному на задньопривідних автомобілях і тракторах та автомобілях з повним приводом.

 

    Карданна передача включає шарніри нерівних кутових швидкостей, розташовані на карданних валах. При необхідності використовується проміжна опора. На кінцях карданної передачі встановлені сполучні пристрої.

Деталі карданної передачі (а) і графік залежності кутових швидкостей (б): 1 - шліцьова вилка; 2 - П-подібна пластина; 3 - стопорная шайба; 4 - хрестовина; 5 - вилка заднього карданного валу; 6 - задній карданний вал; 7 - фланець провідної шестерні головної передачі; 8 - задній карданний шарнір; 9 - голчастий підшипник; 10 - стопорне кільце; 11 - болт; 12 - кільце ущільнювача; α - кут повороту ведучого валу; β - кут повороту веденого вала; γ - кут між валами

 

     Шарнір нерівних кутових швидкостей об'єднує дві вилки, розташовані під кутом 90° один до одного, хрестовину і фіксуючі елементи. Хрестовина обертається в голчастих підшипниках, встановлених в вушках вилок.

     Особливістю шарніра нерівних кутових швидкостей є нерівномірна (циклічна) передача крутного моменту, тобто за один оберт ведений вал двічі відстає і двічі обганяє ведучий вал. Для компенсації нерівномірності обертання в карданної передачі застосовується не менше двох шарнірів, по одному з кожного боку карданного валу. При цьому вилки протилежних шарнірів розташовуються в одній площині.

     Аналіз схеми карданного шарніра показує, що при постійній кутовий швидкості ведучого вала ведений обертається циклічно: за один оберт двічі відстає і двічі обганяє ведучий вал. При цьому зі збільшенням кута γ між валами нерівномірність обертання інтенсивно зростає. Для того щоб карданна передача з шарнірами нерівних кутових швидкостей передавала синхронне обертання між валами з'єднаних агрегатів, вона повинна складатися з декількох шарнірів, взаємне розташування яких буде компенсувати нерівномірну передачу обертання кожного шарніра. З цієї причини мінімальна кількість шарнірів має дорівнювати 2. При цьому в карданної передачі з двома шарнірами, слід дотримуватись наступних компонувальних вимог:

- ведучі вилки розташовані під кутом 90° одна відносно іншої;

- кути між валами в обох шарнірах γ1 і γ2 рівні між собою;

- все вали лежать в одній площині.

     Для карданних передач, що мають число шарнірів нерівних кутових швидкостей більше трьох, синхронність обертання валів з'єднаних агрегатів досягається певним співвідношенням кутів між валами всіх шарнірів, при цьому співвідношення залежить від числа шарнірів.

     Карданний шарнір нерівних кутових швидкостей складається з двох вилок, в циліндричні отвори яких вставлені кінці хрестовини. Вилки жорстко закріплені на валах. При обертанні валів кінці хрестовини переміщуються відносно площини, перпендикулярної до осі вала.

     Хрестовина карданного шарніра повинна суворо центрироваться для виключення змінного дисбалансу карданного валу при його обертанні. Центрування досягається точною фіксацією обойм підшипників за допомогою стопорних кілець або кришок, які прикріплюються до вилок шарніра.

     У карданної передачі в залежності від відстані, на яке передається крутний момент, застосовується один або два карданних вала. При двохвальною схемою перший вал носить назву проміжного, другий - заднього карданного валу. Місце з'єднання валів фіксується за допомогою проміжної опори. Проміжна опора кріпиться до кузова (рами) автомобіля. Для компенсації, що виникають в результаті роботи, змін довжини карданної передачі в одному з валів виконується шлицевое з'єднання.

     З'єднання карданної передачі з іншими елементами трансмісії проводиться за допомогою сполучних елементів: фланців, муфт та ін.

Зміст | Тенденції розвитку і вдосконалення коробок передач  | Карданні передачі з шарніром рівних кутових швидкостей | Вверх